Skip to main content
Projekts EDU-SMEs jau sasniedzis pirmos rezultātus
12/21/2016 - 07:32

Vēl šā gada noslēgumā Projekta “Curriculum alignment and cross-border cooperation with SMEs” (EDU-SMEs) partneri no Latvijas, Igaunijas un Somijas tikās Helsinkos, lai pārrunātu projekta virzību, kā arī atskatītos uz jau paveikto.
Ar prieku varam teikt, ka projekts ir veiksmīgi uzsācis savu darbību! Jau divas no projekta partnerinstitūcijām - Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences un TTK University of Applied Sciences - prezentēja sadarbības rezultātus starp mazo un vidējo uzņēmumu grupu pārstāvjiem un studentiem. Abas no augstskolām kā vienu no uzņēmumiem, ar ko sadarbties projekta ietvaros, bija izvēlējušās Somijas uzņēmumu "Mokka house", kas vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību un virzīties Igaunijas tirgū. 
Pēc augstskolu pasniedzēju prezentācijām, projekta partneri bija gandarīti, redzot, ka tā mērķi tiek sasniegti - studenti ar augstu atbildības sajūtu bija pildījuši uzņēmuma sniegtos izpētes uzdevumus, kā arī ieguldot apjomīgu darbu, veikuši nepieciešamās izpētes, lai sagatavotu uzņēmumam kvalitatīvus rezultātus.
Šobrīd studentu veiktās izpētes rezultāti ir nodoti uzņēmuma pārstāvjiem un arī mēs ceram, ka jau tuvākajā nākotnē, ciemojoties Igaunijā, būs vēl viena lieliska vieta, kur iet un nobaudīt gardu kafiju!

Vēl ir vairāki uzņēmumi, kuri šobrīd ir projekta procesā, tāpēc ar nepacietību gaidām nākamos rezultātus!