MATKA piedāvā apmeklēt kursus "Zīmolu Radību Mistērija"


MATKA zīmolu skola aicina interesentus šī gada 1. un 2. aprīlī apmeklēt pirmo apmācību kursu "Zīmolu Radību Mistērija". Tiks atbildēts uz jautājumiem, kā iedot savai idejai un zīmolam spēku, kā atrast pareizo pozicionējumu un kā to sapratīs citi. Vairāk informācijas par pasākumu šeit.

Izsludināta pieteikšanās uz marta Investīciju sesiju


Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” 18. martā Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, Rīgā organizēs Investīciju sesiju, kurā klātienē tiksies biedrības biedri-biznesa eņģeļi ar jaunajiem uzņēmējiem, kuriem tiks dota iespēja prezentēt savus projektus, lai pretendētu uz investīcijām.

SHOW ME THE MONEY! - jeb kā finansēt savu biznesu?


Finanšu uzņēmuma AS Capitalia vadītājs Juris Grišins bez maksas piedāvā individuālās konsultācijas, ikvienam uzņēmējam un VBII klientam, t.sk. topošajiem VBII klientiem, par finansējuma piesaisti savam uzņēmumam, projektam, idejai.

Apmācību, treniņu un konsultāciju programma "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbirža biznesa ideju autoriem


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina biznesa ideju autorus inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbirža ar investoriem.

Apmācību, treniņu un konsultāciju programma un kontaktbirža biznesa ideju autoriem


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina 2014.gada 2.-3.decembrī LIAA konferenču zālē Rīgā, Pērses ielā 2, 2.stāvā inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu - kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai. Apmācību noslēgumā 2014.gada 9.decembrī LIAA konferenču zālē Rīgā, Pērses ielā 2, 2.stāvā notiks kontaktbirža ar investoriem.

Syndicate content