Seminārs uzņēmējiem par globālās ekonomikas attīstību un ietekmi


Marta pēdējā piektdienā, 27.03. plkst.10.00 uzņēmēji aicināti uz semināru „Globālās ekonomikas attīstības tendences un to ietekme uz uzņēmumu vadīšanu". Lektore - Prof., Dr. Tatjana Volkova no Banku augstskolas.

Nordea īpašais piedāvājums jaunajiem uzņēmumiem


Lai veicinātu ilgtermiņa sadarbību un sniegtu atbalstu Jūsu uzņēmumam, Nordea banka ir izstrādājuši īpašu piedāvājumu, kas ļaus ērti un vienkārši lietot bankas pakalpojumus sava uzņēmuma vajadzībām un attīstībai.

MATKA piedāvā apmeklēt kursus "Zīmolu Radību Mistērija"


MATKA zīmolu skola aicina interesentus šī gada 1. un 2. aprīlī apmeklēt pirmo apmācību kursu "Zīmolu Radību Mistērija". Tiks atbildēts uz jautājumiem, kā iedot savai idejai un zīmolam spēku, kā atrast pareizo pozicionējumu un kā to sapratīs citi. Vairāk informācijas par pasākumu šeit.

Izsludināta pieteikšanās uz marta Investīciju sesiju


Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” 18. martā Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, Rīgā organizēs Investīciju sesiju, kurā klātienē tiksies biedrības biedri-biznesa eņģeļi ar jaunajiem uzņēmējiem, kuriem tiks dota iespēja prezentēt savus projektus, lai pretendētu uz investīcijām.

SHOW ME THE MONEY! - jeb kā finansēt savu biznesu?


Finanšu uzņēmuma AS Capitalia vadītājs Juris Grišins bez maksas piedāvā individuālās konsultācijas, ikvienam uzņēmējam un VBII klientam, t.sk. topošajiem VBII klientiem, par finansējuma piesaisti savam uzņēmumam, projektam, idejai.

Syndicate content