Aicina pieteikties semināram par informācijas sabiedrības un IKT attīstību audiovizuālajā uzņēmējdarbībā


Valmierā, Valmieras biznesa un inovāciju inkubatorā (VBII), 14.augustā plkst. 13:00 notiks seminārs par audiovizuālā sektora iespējām, iepazīstot vairākus Latvijas labās prakses piemērus. Šī semināra uzsvars likts uz audiovizuālā sektora attīstības iespējām Latvijā un audiovizuālo risinājumu efektīvu un radošu izmantošanu uzņēmumu un organizāciju mārketingā.

TechHub Riga, festivāla ‘Telavivas pludmale’ ietvaros, 1.augustā ielūdz uz pasākumu par uzņēmējdarbību, stārtapiem un Izraēlas pieredzi


Interesējies par uzņēmējdarbību un stārtapiem? Vēlies uzzināt, kas padara Izraēlas pieredzi īpašu? 1.augustā pulksten 14.00, festivāla ‘Telavivas pludmale’ ietvaros Ķīpsalā, TechHub Riga ielūdz interesentus uz Mošes Sarfati lekciju par alternatīvajām investīcijām investoru pasaulē, Eldara Loginova (Fastr Books) pieredzes stāstu un paneļdiskusiju ‘Ko Latvija var mācīties no Izraēlas?’.

Esi uz ‘Tu’ ar digitālajiem medijiem?


Piedalies Digitālo Mediju Start-up Akadēmijā no 22. – 24.augustam

Vai Tu dievini digitālos medijus? Vai Tev galvā ir fantastiska ideja, kas mainīs mediju pasauli? TechHub Riga atver pieteikšanos uz pirmo Digitālo Mediju Start-up Akadēmiju, kas no 22. – 24. augustam notiks Rīgā, Zaļā ielā 1.

Izsludina pieteikšanos uz tikšanos ar biznesa eņģeļiemBiedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” 31. jūlijā plkst. 17.00 Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, Rīgā organizēs ikmēneša pasākumu, kurā klātienē tiksies biedrības biedri - biznesa eņģeļi ar jaunajiem uzņēmējiem, kuriem tiks dota iespēja prezentēt savus projektus, lai

Notiks IT nozares speciālistu tikšanās „Valmieras IT Meetup”


Trešdien, 11.jūnijā, plkst.17.30 Vidzemes Augstskolā Cēsu ielā 4 notiks IT nozares speciālistu tikšanās „Valmieras IT Meetup”, kas šoreiz būs veltīta robotikas tēmai. Pasākumā viesosies un klātesošos ar jomas aktualitātēm un savu pieredzi iepazīstinās robotiku pārzinoši speciālisti, tai skaitā Latvijas vadošais robotikas speciālists un pētnieks Dr.sc.ing. Agris Ņikitenko.

Interesenti tiks iepazīstināti arī ar Vidzemes Augstskolas jaunajā Inženierzinātņu kompleksā paredzētās mehatronikas laboratorijas aprīkojumu un tā izmantošanas iespējām.

Syndicate content