Skip to main content
Izcili pasākumi un veiksmīgs uzņēmums – tās nav nejaušības! 
Kvalitāte un izdošanās ir atkarīga no mērķtiecīgas plānošanas un organizēšanas. 

Why choose us?

Support

A goal without a plan is just a wish /A.de Saint-Exupery/

Opportunities

Don't wait for opportunity. Create it!

Competence

Everyone is a genius. But if you judge a fish on its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.

Speed

There are no speed limits on the road to success. /David W.Johnson/

Reviews about VBII

 • Inese Ebele

  Valmieras Biznesa un Inovāciju inkubators palīdz tapt biznesiem, kas maina Vidzemi un Pasauli. Uzticams ceļa biedrs - tramplīns biznesa izaugsmei. Vieta, kur teorija satiekas ar praksi un rada panākumus. Vidzemes Augstskolas studenti ir laimīgi, jo viena telefona zvana attālumā ir vieta, kur idejas gūst spārnus un droši aizlido pasaulē. Mums ir prieks strādāt kopā, dzīves kvalitātes uzlabošanai Vidzemē. Valmieras Biznesa un Inovāciju Inkubators deg par ideju attīstīšanu un ir blakus uzņēmējiem, kuri ir ceļā uz atklājumiem biznesā un sevī. Palīdz pārvērst sapņus mērķos un sasniegt tos.

  Inese Ebele, Vidzemes Augstskola
 • Mārcis Kaksis

  Pēc pozitīvās pieredzes, ko guvu studējot un nodarbojoties ar uzņēmējdarbību Igaunijā, bija prieks arī Latvijā sastapt komandu, kas strādā - nevis lai simboliski izpildītu līguma nosacījumus, bet lai sasniegtu lielisku rezultātu; kas palīdz – nevis lai gūtu pašlabumu, bet lai kopumā veicinātu attīstību; kas redz- nevis īstermiņa, bet ilgtermiņā.

  Mārcis Kaksis, MUUV vadītājs
 • Jānis Ķesa

  Sadarbība ar VBII ir bijis būtisks atbalsts DABBA izaugsmei kopš uzņēmuma pirmajām dienām. Esam izmantojuši visdažādāko jomu speciālistu pakalpojumus, un to panāktie rezultāti vienmēr atbilduši gaidītajam, galvenokārt pateicoties VBII darbinieku pieredzei, kompetencei un ieinteresētībai piedāvāt uzņēmejiem visefektivākos risinājumus. VBII uzņēmumu daudzveidība un vērā ņemamie sasniegumi laikā, kad varējām sevi uzskatīt par iesācējiem, ir bijusi sava veida reklāma arī mums.

  Jānis Ķesa, SIA DABBA attīstības vadītājs
 • Viesturs Balodis

  Ar VBII palīdzību Square Audio spēja izstrādāt savu biznesa ideju darba prototipa formā. Bez VBII palīdzības un atbalsta šo darbu būtu bijis ļoti grūti realizēt. Kvalitatīvā sadarbība un VBII kolektīva kompetence ļoti atviegloja Square Audio administratīvo slodzi, kā rezultātā mēs ietaupījām līdzekļus, nealgojot darbinieku projekta realizēšanai. 

  Viesturs Balodis, Square Audio
 • Inese Andersone

  GatewayBaltic sadarbojas ar Valmieras Biznesa Inkubatoru jau vairāku gadu garumā, atbalstot inklubatora uzņēmumus ar eksporta konsultācijām - gan tirgus izpētēm, gan klientu piesaisti ārējos tirgos. Mūsuprāt, VBII ir labs piemērs kā, atbalstot uzņēmumus to agrīnā attīstības fāzē, ir iespējams sekmēt uzņēmējdarbību un izaudzēt uzņēmumus, kas sevi spēj pieteikt ne tikai vietējā līmenī, bet arī starptautiski.

  Inese Andersone, GatewayBaltic valdes priekšsēdētāja
 • Mārtiņš Malcenieks

  Mēs esam līdzīgi - mēs mīlam savu darbu! Mūsu komandām ļoti patīk darbs ar cilvēkiem, izaicinājumi un avantūristiski piedzīvojumi. Šo gadu laikā esam plecu pie pleca strādājuši, mācījušies, atpūtušies un iepazinuši viens otra darba stilu. Droši varam teikt - ja patīk Eži, patiks arī VBII.

  Mārtiņš Malcenieks, SIA "Ežu Tornis"
 • Anita Sondore

  Valmieras Biznesa Inkubatora atbalsts ir ļoti būtisks, nozīmīgs biznesa uzsācējiem. Man tas deva iespēju izgatavot kvalitatīvus reklāmas materiālus, veiksmīgi sagatavoties dalībai izstādēs, gūt pieredzi no citiem jaunajiem uzņēmējiem. Arī Valmieras Biznesa Inkubatora komandas atsaucība, ieinteresētība un profesionalitāte ir nenovērtejams atbalsts. Paldies par to.

  Anita, Zīmola Anita Sondore īpašniece
 • Ernests Gabrāns

  Ir lieliski, ka mūsu attiecības aug un attīstās līdz ar abu veiksmēm un sasniegumiem. Sākumā tas ir atbalsts un padoms pirmajiem soļiem, kur atbalsts reizēm ir visu izšķirošs. Turpinot savu attīstību mēs kļūstam par daļu no VBII biznesa vides veidotājiem Valmierā, kas domā un rada.

  Ernests Gabrāns, Wunderkraut Latvia vadītājs
 • Ilze Garanča

  Ja domāju par VBII, tad, lai gan iegūtais atbalsts uzņēmuma attīstībā tiešām bija būtisks, tomēr vairāk viņi man asociējas ar emocijām. Ļoti, ļoti pretimnākoši, ieinteresēti un atvērti situāciju risināšanā, ar pāri visam esošu godīguma un taisnīguma piegājienu. Manuprāt, viņiem ļoti labi izdevās radīt tādu it kā māju sajūtu tiem uzņēmumiem, kuri mēs tur bijām. Mēs gan strādājām, gan izglītojāmies, gan atpūtāmies kopā, gan ik pa laikam vienkārši tāpat papļāpājām. Šis manam uzņēmumam bija ļoti patīkams sadarbības projekts.

  Ilze, CAPS! Saimniece
 • Jānis Baiks

  Valmieras  Biznesa un inovāciju inkubators ir lieliska iespēja īstenot biznesa idejas, gūt pārliecību par savām spējām un varēšanu, kā arī saņemt nepieciešamo atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai. Tā ir iespēja ideju izauklēt no sapņa līdz pasaules mēroga notikumam! Vienlaikus biznesa un inovāciju inkubators ir vide, kas mudina uz attīstību, rosina aktīvi domāt un rast risinājumus, lai sākotnējās ieceres pārvērstu eksportspējīgā produktā. Gandarījums par tiem Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora uzņēmumiem, kas ir spējuši iziet pasaules tirgū, un visiem, kas sekmīgi turpina uzņēmējdarbību arī ārpus inkubatora. Vēlu jaunajiem uzņēmējiem daudz lielisku ideju un drosmi tās īstenot, bet augstskolu studentiem - noteikti izmantot iespēju sākt savu biznesu!

  Jānis Baiks, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs
110
Companies
178
New workplaces
85
New products
90
Partners