Apmācību, treniņu un konsultāciju programma un kontaktbirža biznesa ideju autoriem


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina 2014.gada 2.-3.decembrī LIAA konferenču zālē Rīgā, Pērses ielā 2, 2.stāvā inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu - kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai. Apmācību noslēgumā 2014.gada 9.decembrī LIAA konferenču zālē Rīgā, Pērses ielā 2, 2.stāvā notiks kontaktbirža ar investoriem.

Finanšu ministrija ielūdz uz praktisku informatīvo semināru reģionos „ES fondi – augam kopā!”


Lai ikviens aktīvs interesents iegūtu aktuālāko un praktiski noderīgu informāciju par jaunajā finansēšanas periodā pieejamajiem Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas politikas līdzekļiem un to efektīvas izmantošanas iespējām uzņēmējdarbības un arī pašvaldību attīstīšanā, aicinām Jūs apmeklēt Latvijas Republikas Finanšu ministrijas organizēto informatīvo semināru „ES fondi – augam kopā!”.

30.oktobrī notiks LIAA organizēts seminārs par Finanšu instrumentiem uzņēmējdarbībai un eksportam


Turpinot pavasarī uzsākto tradīciju ciemoties Latvijas pilsētās ar semināriem, šoruden Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) kopā ar saviem sadarbības partneriem ir sarūpējusi Jums semināru Finanšu instrumentiem uzņēmējdarbībai un eksportam. Norises laiks 30.okotbris un vieta Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators, Valmiera, Purva iela 12A.

Izsludina pieteikšanos uz Investīciju sesiju novembrī


Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” 19. novembrī plkst. 17.00 Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, Rīgā organizēs Investīciju sesiju, kurā klātienē tiksies biedrības biedri-biznesa eņģeļi ar jaunajiem uzņēmējiem, kuriem tiks dota iespēja prezentēt savus projektus, lai pretendētu uz investīcijām.

28.oktobrī Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā notiks CUBE Digitālā akadēmija


Aģentūra CUBE sadarbībā ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru 28.oktobrī plkst.14:00 organizē pasākumu „CUBE Digitālā akadēmija”.

Syndicate content